Our website uses cookies and other technologies to display its technical structure and content. More information about cookies can be found here.

Lengva, nes visi baldai iš Vokė - III

Mes kuriame svajonių namus. Todėl užsakant pas mus virtuvės baldus tuo pačiu galime pagaminti ir sumontuoti drabužinės, vonios, svetainės, prieškambario ar kitus baldus. Raginame apžiūrėti mūsų inspiracijas. Ne tik pasisemsite įkvėpimo, bet ir pajusite, kad visi baldai iš vienų rankų namuose kuria harmoniją ir stiliaus vientisumą.

  • Baldus projektuoja tik profesionalūs dizaineriai. Tai reiškia, kad baldai bus ne tik pamatuoti ir sumontuoti. Jie derės su kitų kambarių baldais, bus apgalvotos visos detalės, kurias pasiūlys profesionalai ir kartu sukursime stilingus namus pagal jūsų poreikius.
  • Laikas – pinigai – sena ir teisinga patarlė. Pasirinkdami vienus baldų gamintojus visiems namams, vietoje kelių skirtingų, sutaupysite ir laiko ir pinigų. Taip pat iš mūsų galite užsisakyti ir buitinę techniką, santechniką ir visus priedus konkurencingomis kainomis.
  •  Dirbame su daug skirtingų medžiagų tiekėjų, todėl medžiagų pasirinkimas yra itin turtingas.
  • Baldų pagaminimo terminas yra nuo 2 mėnesių.
  •  Visiems Vokė - III baldams suteikiama net 10 metų garantija.