На нашем сайте используются куки-файлы и другие технологии для того, чтобы отображать техническую структуру страницы в интернете и её содержание. Более подробную информацию о куки-файлах Вы найдёте здесь.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis virtuvės baldus?

Įsirengiant ar atnaujinant miegamąjį viskas atrodo daug paprasčiau – naujos sienų ir grindų dangos, patogi lova, šalia derantys papildomi baldai, stilinga tekstilė...

Viską renkamės pagal savo skonį arba dizainerio rekomendacijas. Tačiau, jei norime atnaujinti ar įsikurti naują virtuvę tiesiog pasikliauti savo skoniu neužtenka. Imame sukti galvą dėl spintelių išdėstymo, jų aukščio ir pločio, naujos buitinės technikos, akys raibsta nuo baldų stiliaus ir medžiagų pasirinkimo. Tada ir suprantame, kad čia reikės pasidomėti giliau ir be profesionalų pagalbos, ilgaamžės ir tikrai patikimos virtuvės neįsirengsime. Kad paieškos taptų malonios, o ne varginančios, yra svarbu suprasti į ką atkreipti dėmesį renkantis naujus virtuvės baldus. Pabandykime tai padaryti kartu.


VIRTUVE voke3

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad virtuvė yra skirta tik valgiui gaminti ir nėra taip jau svarbu jos patogumas, erdvumas, na ir šiaip – ką čia tiek planuoti? Tačiau dar kartą gerai pergalvokite savo kasdienius įpročius ir poreikius. Dažnai namų šeimininkai net patys nesureikšmina ar neužfiksuoja kiek daug laiko jie iš tikrųjų praleidžia virtuvėje, gal net daugiau nei kituose gyvenamuosiuose kambariuose. Tuomet ir suvokia, kad vis dėlto virtuvė yra skirta ne tik valgiui gaminti. Nes čia, pasirodo, ne tik valgome, bet ir žaidžiame stalo žaidimus, vakarojame su draugais, pakuojame dovanas ar ruošiamės šventėms, vaikai mėgsta įsitaisyti su piešiniais, namų darbais, tuomet pasidaro aišku – didelio stalo ar salos negalima atsisakyti – ant jo verda gyvenimas. Pažiūrime iš kito kampo ir susivokiame, kad virtuvėje stovi ir skalbimo mašina, sandėliuojame ilgai negendančius produktus, laikome buitinės chemijos priemones, eksponuojame rečiau naudojamus šventinius indus ir taures. Aha, suprantame, kad spintelių skaičiaus mažinti nereikia, o gal, kaip tik reikia didinti? Todėl pirmas patarimas norint įsikurti virtuvę naujai – pergalvokite savo įpročius ir poreikius.


Profesionalai gali patarti, remtis patirtimi ir pasakyti savo nuomonę, tačiau, niekas taip gerai nepažįsta namų, kaip Jūs patys. Todėl padėkite virtuvės profesionalams apgalvoti Jūsų virtuvės detales. Tai yra tokie dalykai, kaip santechnikos ar elektros įvadai, jų jungikliai ir vieta, galbūt jie keisis, taip pat svarbu yra langų ir durų staktos, palangės, gal numatomas jų atnaujinimas – visa tai įvertinkite ir perduokite virtuvės baldų gamintojui. Dažnai nepagalvojama apie kitą, būsimą virtuvės įrangą, kaip, pavyzdžiui, oro kondicionierius ar apšvietimo elementai, kurie gali trukdyti spintelių durelėms atsidaryti. Į tai reikia atsižvelgti matuojant ir vėliau montuojant baldus. Kitas labai svarbus aspektas kuriant virtuvę yra jos būsimas išplanavimas. Ir būtent nuo jo priklauso virtuvės naudingas plotas ir patogumas. Vokė-III yra paruošusi išsamų straipsnį apie tai, kokį išplanavimą pasirinkti, kuo jie skiriasi ir kuo vienas už kitą yra pranašesnis. Išsamiau susipažinti galite čia.


Ir žinoma, kad renkantis virtuvės baldus niekur nepabėgsime nuo vieno iš svarbiausių klausimų – biudžeto. Jis geriausiai atsakys į iškylančius klausimus pradėjus planuoti visus virtuvės pokyčius. Bus daug paprasčiau jei nusistatysite ribas – kiek planuojate skirti kiekvienai virtuvės daliai: baldams ir jų medžiagoms, namų erdvės pokyčiams – santechnikai, sienų ar grindų atnaujinimui, elektros įvadams, galiausiai ir naujai buitinei technikai. Su baldų ar buitinės technikos kainų rėžiais Jus supažindins Vokė-III virtuvės profesionalai, taip pat informaciją apie baldų komplektus rasite mūsų puslapyje, skiltyje Valgomojo ir virtuvės baldai. Rasite jų kainas, aprašymus, išskirtą medžiagiškumą. Taip pat skaitykite ir tekstą – Kiek kainuoja nauja virtuvė? Ši informacija padės Jums atsakyti į daugelį dominančių klausimų susijusių su biudžeto planavimu.

voke virtuve baldai

Medžiagiškumas yra vienas iš tų aspektų, kuris padeda galutinai apsispręsti dėl baldų kolekcijos. Baldų fasadas iš medžio masyvo ar MDF plokštės, stalviršis iš granito, kvarco ar medžio drožlių plokštės? Taip pat atsakykite sau į klausimas: kur labiau krypsta akys – į natūralumą ar naujas technologijas? Koks stilius labiau prie širdies – klasikinis ar modernus? Medžiagų pasirinkimas tikrai platus, tad ir medžiagų derinimo galimybės nebus apribotos. Kiekviena medžiaga turi savo pritaikymo galimybes, o apie jų savybes plačiau skaityti galite mūsų paruoštame tekste: Kaip išsirinkti medžiagas virtuvės fasadams ir stalviršiui? Jame rasite medžiagų skirtumus, pranašumus ir rekomendacijas, kurios padės apsispręsti. Jei turite klausimų – Jums yra pasiruošę atsakyti mūsų virtuvės profesionalai. Jie ne tik pakonsultuos, bet ir padės išsirinkti tinkamiausią variantą Jūsų namams.